Dla 2 – 3 latków

Akademia przyszłego przedszkolaka

poniedziałek 16.30 – 18.00

Mały Europejczyk - Zajęcia dla 2-3 latków w Tarnowie

Czy Twoje dziecko w tym lub przyszłym roku idzie do przedszkola lub żłobka? Martwisz się czy sobie poradzi? Obawiasz się jak zniesie rozstanie?
A może chcesz zobaczyć jak odnajduje się w grupie rówieśników?

Zapraszamy do nas! W każdy poniedziałek będziesz mieć okazję powoli i w przyjaznym środowisku przygotować malca do tego ważnego dnia.
W trakcie zajęć mamy czas na swobodną zabawę, zajęcia rytmiczno – ruchowe, pracę plastyczno – sensoryczną, rozwijanie motoryki małej i dużej.

 

Baby time

wtorek 16.30 – 17.15

Zajęcia ruchowe z językiem angielskim. Program autorski oparty na wieloletnim doświadczeniu pracy z dziećmi zarówno w Polsce jak i w Stanach Zjednoczonych. Wspólnie śpiewamy, tańczymy, podskakujemy, gramy na instrumentach, bawimy się chustą. W trakcie zajęć posługujemy się tylko językiem angielskim. Rodzice biorą czynny udział w zajęciach.

 

Maziajki

wtorek 16.30 – 17.15

Pierwsze spotkania ze sztuką. Malujemy, uczymy się trzymać pędzel, lepimy, kleimy, ćwiczymy rączki i paluszki. Zajęcia rozwijają wyobraźnię, motorykę małą.

 

Sobotnie poranki

sobota 10.00 – 12.00

Zajęcia ogólnorozwojowe przygotowujące maluchy do żłobka, przedszkola, wprowadzające w grupę, socjalizujące. W trakcie zajęć bawimy się swobodnie i wspólnie w kółeczku, brykamy, śpiewamy, skaczemy. Dzieci biorą udział w zabawach rytmicznych, plastycznych, w każdą sobotę śpiewamy i bawimy się także z językiem angielskim. Rodzice zostają z dzieckiem tak długo jak jest to potrzebne. Potem maluchy biorą udział w zajęciach same.