Dni Otwarte (wrzesień 2017)

09.09.2017

10.00-12.00 Zajęcia sobotnie

Zapraszamy dzieci w wieku 2-4 lata.W trakcie zajęć bawimy się swobodnie, bawimy się razem, wykorzystujemy chustę animacyjną,pokonujemy tory przeszkód,śpiewamy,skaczemy, malujemy,wycinamy,lepimy i kleimy. Dzieci uczestniczą w zajęciach z rodzicami do czasu aż będą gotowe na zajęcia bez mamy lub taty.W zajęciach może brać udział jeden rodzic.
Spotykamy się przez cały rok w każdą sobotę.

12.00-12.45 Balerinki

Zapraszamy dzieci w wieku 3,5 – 5 lat. Zajęcia ruchowe z elementami baletu.

 

 

 

11.09.2017

16.30-17.30 Akademia Przyszłego Przedszkolaka

Zajęcia przeznaczone dla przyszłych przedszkolaków.W przyjaznej atmosferze, powoli wprowadzają dzieci w świat zajęć w grupie.Podobnie jak w przypadku zajęć sobotnich staramy się wykorzystać czas na wspólną i swobodną zabawę, zajęcia ruchowe, plastyczne,rozwijające naturalną  ciekawość świata.Dzieci uczestniczą w zajęciach z rodzicami do czasu aż będą gotowe na zajęcia bez mamy lub taty.W zajęciach może brać udział jeden rodzic.
Spotykamy się przez cały rok.Każde zajęcia trwają 1,5 h .Na potrzebę zajęć otwartych zostają jednorazowo skrócone.

17.30-18.15 Maziajki

Zajęcia plastyczno-sensoryczne dla maluchów 2-3 lat
Pierwsze spotkania ze sztuką. Malujemy, uczymy się trzymać pędzel, lepimy, kleimy, ćwiczymy rączki i paluszki. Zajęcia rozwijają wyobraźnię, motorykę małą.

 

 

 

12.09.2017

16.30-17.00 Baby time

Zajęcia ruchowe z językiem angielskim. Program autorski oparty na wieloletnim doświadczeniu pracy z dziećmi zarówno w Polsce jak i w Stanach Zjednoczonych. Wspólnie śpiewamy, tańczymy, podskakujemy, gramy na instrumentach, bawimy się chustą. W trakcie zajęć posługujemy się tylko językiem angielskim. Rodzice biorą czynny udział w zajęciach. Spotykamy się przez cały rok.Każde zajęcia trwają 45 minut .Na potrzebę zajęć otwartych zostają jednorazowo skrócone.

17.00-17.30 Kiddie time

Zajęcia z języka angielskiego dla przedszkolaków. Prowadzone wg autorskiego programu opartego na pedagogice zabawy, metodzie Total Physical Response. W trakcie zajęć śpiewamy i bawimy się z językiem angielskim.Spotykamy się przez cały rok.Każde zajęcia trwają 45 minut .Na potrzebę zajęć otwartych zostają jednorazowo skrócone.

17.30-18.15 Pędzelki

Zajęcia plastyczne dla przedszkolaków.

Pobudzamy wyobraźnię, rozwijamy swobodę działania i twórczości, uczymy myślenia abstrakcyjnego, unikamy szablonów. W trakcie zajęć staramy się korzystać z ciekawych materiałów, rozwijamy motorykę małą.

 

** Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy drogą internetową lub telefoniczną.W zajęciach z dzieckiem może brać udział jeden rodzic.

Termin zajęć otwartych BALERINKI zostanie podany w poniedziałek 4 września

Post Author: malyeuropejczyk